04 грудня 2022 року Мапа сайту

Планування виховної роботи на кафедрі педіатрії №2 здійснюється на основі прийнятої концепції виховної роботи університету з урахованням основних вимог Закону України "Про освіту» та інших нормативних документів Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров'я України. Виховна робота на кафедрі проводиться згідно до плану виховної роботи Полтавського державного медичного університету.

Основні напрямками виховної роботи спрямовані на формування у студентів активної життєвої позиції, національної свідомості, патріотизму, здорового способу життя, академічної доброчесності, культурного та духовного розвитку.

Відповідно до плану виховної роботи ПДМУ співробітники кафедри педіатрії №2 є кураторами академічних груп студентів медичного факультету №2, лікарів-інтернів та слухачів навчально-наукового інституту післядипломної освіти. Розроблений графік проведення індивідуальних виховних годин, на яких обговорюються важливі для студенів питання, їх успішність, визначні події в країні. Куратори постійно підтримують зв’язок з групами та ведуть необхідну звітно-облікову документацію. 

Відповідальна за виховну роботу кафедри доцент Танянська Світлана Михайлівна.